Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

Dolnośląski e-bazarek
Zmodyfikowano: 18.06.2020
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza rolników do rejestrowania się w Dolnośląskim e-bazarku.

Do rejestrowania się na platformie https://www.dolnoslaskiebazarek.pl zapraszamy producentów żywności tradycyjnej i ekologicznej ‒ a w szczególności producentów truskawek, koła gospodyń wiejskich, twórców rękodzieła czy firmy zajmujące się dystrybucją maszyn rolniczych.

Obok rolników i producentów rolnych na platformie mogą się także zarejestrować właściciele gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych, aby bezpłatnie promować swoją ofertę turystyczną i edukacyjną. Rolnicy poszukujący materiału siewnego, sadzeniakowego czy szkółkarskiego, zwierząt hodowlanych czy maszyn rolniczych także znajdą tu ciekawą ofertę nie tylko z regionu, ale i z całego kraju.

Celem przedsięwzięcia, w którym, zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uczestniczą wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, jest umożliwienie producentom rolnym bezpłatnej promocji i sprzedaży bezpośredniej .

Aby zarejestrować się na platformie należy:

 

Portal będzie promowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego. Więcej informacji można znaleźć pod adresem:  https://polskiebazarek.pl/

 

Informacji udziela:

Izabela Michniewicz, kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich, 

tel. 71 339 80 21 wew. 150

e-mail: izabela.michniewicz@dodr.pl