Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Dolnośląskie gospodarstwo agroturystyczne zdobyło tytuł Kwatery na medal 2011

 

Gospodarstwo agro-eko-turystyczne Pod Srebrną Górą w Jeżowie Sudeckim k. Jeleniej Góry zdobyło tytuł Kwatery na Medal. Nagrody wręczono laureatom w czwartek 26 stycznia, podczas Noworocznej Gali Agrobiznesu w Warszawie.
Celem ogólnopolskiego konkursu Kwatery na Medal 2011, zorganizowanego przez redakcję miesięcznika Agro i portalu AgroNews było wybranie dziesięciu wyróżniających się gospodarstw agroturystycznych w kraju i zaprezentowanie ich oferty.

Drugie miejsce przypadło gospodarstwu Agropokrówka w Pokrówce w województwie lubelskim. Dwa trzecie miejsca zajęły Gospodarstwo Rychertów w Kiełpinie w województwie pomorskim oraz Chlebowy Dom w Marianowie w województwie zachodniopomorskim.

Zwycięska Kwatera na medal 2011, należąca do Agaty i Zbigniewa Wolaków funkcjonuje w oparciu o ekologiczne gospodarstwo rolne o powierzchni ponad 13 ha. Właściciele uprawiają zboża, rośliny motylkowe, warzywa, zioła i winorośl. Hodują bydło mleczne, drób i konie. W gospodarstwie Pod Srebrną Górą, do dyspozycji gości są 4 pokoje gościnne i apartament.

źródło: agronews.com.pl

Beata Gąsiewska DODR we Wrocławiu

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 28.05.2014