Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

AGRISAR Robert Topolan

AGRISAR Robert Topolan, Milicz, gm. Milicz, powiat milicki

 

Firma AGRISAR powstała w 1989 r. Prowadzona działalność polegającą na sprzedaży nowych maszyn i narzędzi dla rolnictwa. W swojej ofercie posiada nowe maszyny polskich i zagranicznych przedsiębiorstw produkujących urządzenia dla branży rolniczej.

Przedsiębiorstwo działa na terenie powiatu milickiego, gdzie prowadzi biuro sprzedaży w Miliczu. Sprzedawcy doradzają rolnikom, dostosowując indywidualnie przygotowaną ofertę do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Przedsiębiorstwa AGRISAR prowadzi sprzedaż ratalną na dogodnych warunkach z okresem finansowania od 10 do 120 miesięcy. Zakupione maszyny dostarczane są własnym transportem bezpośrednio do gospodarstwa rolnika. Nabywcom urządzeń zapewnia pełną obsługę serwisową i gwarancyjną. Poprzez sklep „GRENE” nabywcy urządzeń mają zagwarantowany dostęp do części zamiennych wszystkich maszyn rolniczych.

Firma położona jest na pograniczu z województwem wielkopolskim dzięki temu obsługuje klientów z kilku powiatów, stwarza dobre warunki do rozwoju. W ofercie handlowej znajdują się maszyny i narzędzie dla upraw polowych, warzywnych, sadownictwa oraz prac komunalnych, między innymi takie jak: maszyny uprawowe, siewniki i sadzarki, rozsiewacze nawozów i opryskiwacze, maszyny do zbioru zielonek, ładowacze hydrauliczne, przyczepy, wozy asenizacyjne, urządzenia do przygotowywania pasz itp.

W opinii Kierownika PZDR w Miliczu Firma AGRISAR jest bardzo dobrze postrzegana przez rolników z terenu powiatu milickiego. Właściciel dba o estetykę otoczenia i zapewnienie klientom dobrych warunków sprzedaży. Firma osiąga dobre wyniki finansowe. Jest nowoczesna i ciągle inwestuje w dalszy rozwój.

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 19.07.2017