Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Ogłoszenie konkursu Agroliga 2014

Uczestnicy konkursu AGROLIGA 2014

 

Celem konkursu jest wyłonienie Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego AGROLIGI 2014 w kategoriach: Rolnicy i Firmy z terenu województwa dolnośląskiego, którzy będą reprezentowali województwo dolnośląskie na szczeblu krajowym.

Konkurs realizowany jest w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2015 dla województwa dolnośląskiego i przyczynia się do promowania rozwoju obszarów wiejskich i naszego regionu poprzez upowszechnianie osiągnięć rolników i przedsiębiorców, jako liderów rozwoju lokalnego mających wpływ na zwiększenie konkurencyjności dolnośląskiego rolnictwa. Organizatorem konkursu na szczeblu wojewódzkim są Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu oraz Urząd Marszałkowski Województwa dolnośląskiego (Sekretariat Regionalny Krajowej sieci Obszarów Wiejskich).

Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym. Na szczeblu krajowym organizowany jest przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub. Tradycyjny patronat pełnią: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR i Prezes ARR. Do rywalizacji nie mogli przystąpić Mistrzowie Krajowi wszystkich edycji oraz Mistrzowie Wojewódzcy AGROLIGI z lat 2009-2013

Wyłonienie Mistrzów i Wicemistrzów Wojewódzkich AGROLIGI 2014 odbędzie się poprzez zsumowanie punktów uzyskanych w wyniku oceny wyników produkcyjnych, estetyki obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy, przyznając kandydatom punkty w skali od 1 do 10 oraz punktów uzyskanych w drodze głosowania przez osoby odwiedzające, które wezmą udział w sondzie internetowej.

 

Do tytułu Mistrza dolnośląskiego AGROLIGI 2014 kandydują:

w kategorii ROLNICY

w kategorii FIRMY

Każda osoba odwiedzająca tę stronę, może mieć wpływ na wybór laureatów konkursu, głosując poniżej na wybranego kandydata.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE
 

Za głosy oddane w drodze głosowania kandydaci otrzymują dodatkowe punkty
/wg. przelicznika za każde 1000 głosów 1 punkt/.


 

Konkurs organizowany przez UMWD oraz DODR we Wrocławiu
Konkurs współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej PROW na lata 2007–2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Zmodyfikowano: 19.03.2015