Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Czesław Rydełkiewicz z Goli Górowskiej w powiecie górowskim

Kandydat do tytułu Mistrza dolnośląskiego AGROLIGI 2011 w kategorii Firmy

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Czesław Rydełkiewicz z Goli Górowskiej w powiecie górowskim
Firma została założona w 1970 roku w obecnym kształcie od 1994 r. funkcjonuje jako firma rodzinna prowadząca handel detaliczny i hurtowy wytwarzanymi produktami. W strukturach Firmy można wyodrębnić: ZAKŁAD PRODUKCYJNY, DYSTRYBUCJA INNYCH PRODUKTÓW, ZAKŁAD DRZEWNY oraz SKLEPY sieci „CHATA POLSKA”.
W części produkcyjnej w firmie zajmują się produkcją wyrobów chemicznych, takich jak: podpałki do grilla, rozcieńczalniki, zmywacze do paznokci, spirytus salicylowy oraz dla przemysłu spożywczego: miody naturalne i sztuczne i zapraw smakowe do napojów. Zaczynając od produkcji w pomieszczeniu o powierzchni ok. 120 m2 cukierków krówek i syropu naturalnego. W obecnej chwili po rozbudowie działalność produkcyjna prowadzona jest na łącznej powierzchni wynoszącej 3700 m2. Aktualnie w przedsiębiorstwie zatrudnionych jest 20 osób, po zakończeniu budowy dwóch magazynów o łącznej powierzchni składowej 1300 m2 utworzone zostaną dodatkowe 3 miejsca pracy.
W Zakładzie Drzewnym w Wąsoszu produkowane są wyroby tartaczne takie jak: stolarka budowlana, deski oraz fryzy parkietowe mozaikowe. W części handlowej prowadzone są dwa sklepy sieci „Chata Polska” w Górze i w Czerninie. Firma „Rydełko” posiada aktywną własną stronę internetową http://oferta.rydelko.pl , pozwalającą na utrzymywanie bezpośrednich kontaktów handlowych z klientami, planuje uruchomienie handlu przez Internet (strona dla e-sklepu jest w przygotowywaniu).
Firma „Rydełko” po raz trzeci znalazła się w elitarnym klubie Gazel Biznesu najdynamiczniej rozwijających się firm.

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 03.07.2013