Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Firma "ELEKTRO-TECH" Kotorowski, Gawlik, Staśkowiak Spółka jawna z Dzierżoniowa w powiecie świdnickim

Kandydat do tytułu Mistrza dolnośląskiego AGROLIGI 2011 w kategorii Firmy

Firma "ELEKTRO-TECH" Kotorowski, Gawlik, Staśkowiak Spółka jawna z Dzierżoniowa w powiecie świdnickim
Firma „ELEKTRO-TECH” powstała w 1998 roku i działa w branży - oczyszczalnie ścieków, prostowniki, galwanotechnika. Na początku działała jako spółka cywilna Wacława Krotowskiego i Wojciecha Gawlika a w grudniu 2003 r. przekształciła się w spółkę jawną. W 2007 r. nastąpiło połączenie z Firmą „PRO-COMT” Pana Grzegorza Staśkowiaka i od tego momentu funkcjonuje na rynku pod nazwą „ELEKTRO-TECH”.
Od początku działalności działa w branży galwanotechnicznej. Współpracuje z galwanizerniami z Polski, Rosji, Białorusi, Litwy, Niemiec i Czech. Rozpoczynała działalność od napraw bieżących i remontów prostowników. Obecnie jest największym polskim producentem prostowników galwanicznych. Oprócz prostowników galwanicznych produkuje również urządzenia do barwienia aluminium, zasilacze laboratoryjne i prostowniki do ładowania baterii. Od roku 2006 zajmuje się również automatyzacją procesów galwanicznych i oczyszczalni ścieków pogalwanicznych. Projektuje i wykonuje instalacje elektryczne zasilające i sterujące dla nowo wybudowanych i modernizowanych galwanizerni.
Każdy realizowany przez firmę projekt jest indywidualnie dostosowany do specyficznych wymagań technologicznych procesów produkcyjnych klientów. Oferta świadczonych usług polega na kompleksowym zarządzaniu projektami i składa się z doradztwa na etapie planowania, opracowaniu oprogramowanie, wykonania instalacji elektrycznych zasilających i sterujących, rozruch energetycznego oraz sporządzeniu dokumentacji powykonawczej inwestycji.
W firmie „Elektro-Tech” wykonuje się remonty i modernizacje prostowników galwanicznych pracujących w galwanizerniach nie tylko na terenie Polski. Remonty połączone są z regeneracją lub wymiana aparatów elektrycznych, impregnacją elementów indukcyjnych i zabezpieczeniem antykorozyjnym elementów obudowy oraz, naprawy bieżące, remonty główne oraz modernizacje połączone z remontem głównym dotyczącym transformatora i modernizacją związaną jest ze zmianą systemu sterowania.
Firma dynamicznie się rozwija, ciągle podnosi jakość i poszerza zakres oferowanych przez usług. Przykładem jest uruchomienie sklepów elektrycznego prowadzącego oraz ogrodniczego, specjalizującego się w technologii drewna kominkowego i mebli ogrodowych. Firma „ELEKTRO-TECH” posiada bardzo dobrze zaprojektowaną i aktywną własną stronę internetową www.elektro-tech.com.pl , która pozwala na utrzymywanie bezpośrednich kontaktów handlowych z klientami. Od lutego 2009 r. redagowany jest i wydawany własny biuletyn informacyjny, dostępny również na stronie internetowej, w którym prezentowane są wszystkie rozwiązania techniczne wprowadzane na rynek w branży automatyki przemysłowej.

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 03.07.2013